Aicinām kopā iedziļināties sava mācību priekšmeta metodikā!

Ko mācīt? Kā mācīt? Kāpēc mācīt? Iegūt dziļākas atbildes uz šiem un līdzīgiem jautājumiem var, iesaistoties LU SIIC paspārnē topošajā “Metodisko ideju laboratorijā”.

Ja Tevi interesē atbildes uz šāda veida jautājumiem, Tu esi gatavs meklēt atbildes uz tiem un gribi regulāri profesionāli pilnveidoties, tad šī ir vieta arī Tev!

 “Metodisko ideju laboratorijā” visa mācību gada garumā darbosies skolotāju mācīšanās grupas, lai kopīgi ar LU SIIC kolēģiem iedziļinātos mācību priekšmeta metodikā (matemātika, dabaszinības, fizika, ķīmija, bioloģija, ģeogrāfija, vēsture un sociālās zinības) sākumskolā, pamatskolā, vidusskolā.

Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī klātienē un/vai attālināti, sākot no š.g. septembra otrās puses.

Lai pieteiktos dalībai skolotāju mācīšanās grupā, aizpildi pieteikuma anketu līdz š.g. 3. septembrim.

 

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu anketā norādīto personas datu apstrādei profesionālās pilnveides kursiem. Jūsu personas dati tiks izmantoti profesionālās pilnveides kursu nodrošināšanai, saziņas nodrošināšanai un apliecības izsniegšanai. Ja jums rodas jebkādi jautājumi par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar LU personas datu aizsardzības speciālistiem, rakstot uz e-pastu: datu.specialisti@lu.lv.

Pieteikšanās slēgta!