Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai

“Vērtēšana sākumskolā”

 (24 stundas)  

No 2024. gada 12. augusta līdz 2024. gada 22. oktobrim Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs organizē un īsteno pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu“Vērtēšana sākumskolā”Sākumskolas priekšmeta pedagogiem, kas strādā 1.-3. klašu posmā. Programmas īstenošana notiek sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru.

Kursu apjoms: 24 stundas.

Profesionālās kompetences pilnveides programma paredzēta sākumskolas pedagogiem, kuri strādā 1.-3. klašu posmā.

Programmas ietvaros dalībnieki padziļinās izpratni par summatīvo un formatīvo vērtēšanu, kā arī apgūs paņēmienus kā plānot vērtēšanu.

Pieteikšanās līdz 25. jūnijam (ieskaitot). Pieteikumus izvērtēsim un atbildi sniegsim līdz 4. jūlijam (ieskaitot).

Aicinām pedagogus pieteikties programmai, aizpildot pieteikuma anketu: https://lusiic.lv/fm/Vertesana_sakumskola_24h_2024/

Programma tiks īstenota četrām grupām (Rīgā):

1. grupas un 2. grupas nodarbības: 12. augusts, 20. augusts un 21. oktobris klātienē Rīgā no plkst. 10.00 līdz 15.30 (adrese tiks vēl precizēta).

3. grupas un 4. grupas nodarbības: 13. augusts, 21. augusts un 22. oktobris klātienē Rīgā no plkst. 10.00 līdz 15.30 (adrese tiks vēl precizēta).

Programma tiek īstenota par valsts budžeta līdzekļiem sadarbībā ar VISC

! Nodarbību laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie dati tiks izmantoti publicitātes vajadzībām, pētniecībai un VISC atskaitēm par nodarbību norisi.

Pieteikuma anketā lūgums norādīt savu mobilā telefona numuru (neizmantot +371)tas būs Jūsu identitātes numurs, kā arī, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar Jums sazināties.

Lūgums, aizpildot pieteikuma formu, norādīt korektus personas datus (vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs un e-pasts)! Pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, lūgums pēc iespējas neizmantot inbox.lv e-pastu, jo ir iespēja saņemt nepilnvērtīgu informāciju.

LŪDZAM SEKOT LĪDZI INFORMĀCIJAI SAVĀ E-PASTĀ PAR NORISES LAIKIEM, DATUMIEM UN CITĀM AKTUALITĀTĒM PROGRAMMAS IETVAROS!

Pēc sekmīgas programmas apguves dalībnieki saņems Latvijas Universitātes apliecību.

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu anketā norādīto personas datu apstrādei profesionālās pilnveides programmas īstenošanai. Jūsu personas dati tiks izmantoti profesionālās pilnveides programmu nodrošināšanai, saziņas nodrošināšanai, pētniecībai, publicitātei, atskaitēm un apliecības izsniegšanai.

 

 

 

 

 

Pieteikšanās slēgta!