“Datu pratība atbalsta sistēmas pašvaldībā ieviešanai skolotājiem un skolu vadītājiem”

(12 stundas)

 

     Profesionālās pilnveides programma paredzēta izglītības pārvalžu vadītājiem un izglītības speciālistiem.

 Nodarbībās, analizējot reālas situācijas un diskutējot par risinājumiem, dalībnieki būs paplašinājuši izpratni par datu lomu kvalitatīva un iekļaujoša mācību procesa veidošanā, efektīva atbalsta sistēmas izveidē, skolām pakāpeniski veidojoties par mācīšanās organizācijām, jauninājumu (inovāciju) ieviešanā skolā un pašvaldībā, kā arī dalījušies pieredzē par iespējām veidot atbalstu skolām, lai pārvarētu pilnveidotā mācību satura ieviešanas izaicinājumus.

Pieteikuma anketā lūgums norādīt savu mobilā telefona numuru (neizmantot +371)jo tas būs arī Jūsu identitātes numurs, lai kursu ietvaros pēc nepieciešamības ar Jums varētu sazināties.

Lūgums, aizpildot pieteikuma formu, norādīt korektus personas datus (vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs un e-pasts)! Pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, lūgums pēc iespējas neizmantot inbox.lv e-pastu, jo ir iespēja saņemt nepilnvērtīgu informāciju.

Pieteikšanās kursiem līdz 23. septembrim (ieskaitot). Pieteikumus izvērtēsim un atbildi sniegsim līdz 30. septembrim (ieskaitot).

Kursi ir bezmaksas, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. 

Nodarbības paredzētas tiešsaistes Zoom platformā.

  1. nodarbība – 6. oktobrī no plkst. 10.30 līdz 14.00
  2. nodarbība - 26. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 12.30
  3. nodarbība – 14. novembrī no plkst. 9.00 līdz 12.30

  LŪDZAM SEKOT LĪDZI INFORMĀCIJAI SAVĀ E-PASTĀ PAR KURSU NORISES LAIKIEM, DATUMIEM UN CITĀM AKTUALITĀTĒM KURSU IETVAROS!

Pēc sekmīgas kursu programmas apguves dalībnieki saņems Valsts izglītības satura centra apliecību.

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu anketā norādīto personas datu apstrādei profesionālās pilnveides kursiem. Jūsu personas dati tiks izmantoti profesionālās pilnveides kursu nodrošināšanai, saziņas nodrošināšanai un apliecības izsniegšanai. Ja jums rodas jebkādi jautājumi par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar LU personas datu aizsardzības speciālistiem, rakstot uz e-pastu: datu.specialisti@lu.lv.

 

 

Pieteikšanās slēgta!