“Mācīšanās lietpratībai 1. – 3., 4. – 6., 7. – 9. un 10. – 12. klasē” matemātikas, dabaszinātņu, sociālajā un pilsoniskajā mācību jomā (36 stundas)

Kursi paredzēti pedagogiem, kuri uzsāks pilnveidotā mācību satura īstenošanu 1., 4., 7. un 10. klasē (prioritāri), kā arī pedagogiem, kuri mācīs 2. – 3., 5. – 6., 8. – 9. un 11. – 12. klašu posmā matemātikas, dabaszinātņu, sociālajā un pilsoniskajā mācību jomā.

Pēc nodarbību apguves dalībnieks būs paplašinājis izpratni par to, kā:

  • plānot jauno mācību saturu attiecīgajā klašu posmā un starp mācību priekšmetiem (jomām),
  • īstenot praksē mācīšanu un  mācīšanos, kuras rezultāts ir lietpratība, konkrētajā mācību priekšmetā un starpdisciplināri,
  • plānot un īstenot starpdisciplinārus un kopīgus tematus,
  • veidot mācību stundu un realizēt skolotāju sadarbību pieejas īstenošanai. 

Pieteikuma anketā lūgums norādīt savu mobilā telefona numuru (neizmantot +371), jo tas būs arī Jūsu identitātes numurs, lai kursu ietvaros pēc nepieciešamības ar Jums varētu sazināties.

Pieteikties varat tikai uz vienu no klašu posmiem. Lūgums, aizpildot pieteikuma formu, norādīt korektus personas datus (vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs un e-pasts)!

Kursu ietvaros notiks tiešsaistes nodarbības, klātienes semināri (sekojot informācijai par ārkārtas situāciju valstī) un patstāvīgo darbu veikšana e-vidē.

Pieteikšanās kursiem līdz 8. martam (ieskaitot).

Kursi ir bezmaksas, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. 

TIEŠSAISTES NODARBĪBAS PIRMAJĀM GRUPĀM SĀKSIES 15.03.2021., KLĀTIENES SEMINĀRI PLĀNOTI SĀKOT AR AUGUSTA MĒNESI. LŪDZAM SEKOT LĪDZI INFORMĀCIJAI SAVĀ E-PASTĀ PAR KURSU NORISES LAIKIEM, DATUMIEM UN CITĀM AKTUALITĀTĒM KURSU IETVAROS!

Pēc sekmīgas kursu programmas apguves dalībnieki saņems Valsts izglītības satura centra apliecību.

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu anketā norādīto personas datu apstrādei profesionālās pilnveides kursiem. Jūsu personas dati tiks izmantoti profesionālās pilnveides kursu nodrošināšanai, saziņas nodrošināšanai un apliecības izsniegšanai. Ja jums rodas jebkādi jautājumi par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar LU personas datu aizsardzības speciālistiem, rakstot uz e-pastu: datu.specialisti@lu.lv.

 

Pieteikšanās slēgta!